Dnia 27 stycznia 2018r. rozegrana została kolejna edycja halowego turnieju piłki nożnej „POTĘGA FOOTBALL CUP” w Potęgowie, tym razem dla rocznika 2006 i młodszych.Powołaną na turniej drużynę poprowadził Trener Sebastian Sikora, który jak sam stwierdził – „Piękno halowej piłki nożnej dla zawodników PAP „GRASZ” odbyło się właśnie TU, na tym turnieju..” (A to za sprawą wyników jakie osiągnęli nasi zawodnicy). Przy WSPANIAŁEJ, AMBITNEJ I MIŁEJ DLA OKA GRZE, lecz tym razem mniej skutecznej, chłopaki zdołali wywalczyć: 3 remisy, 1 wygraną i 1 porażkę, zajmując ostatecznie 7 miejsce na 10 zespołów..

Miły prezent sprawili organizatorzy dla naszego zespołu, obdarowując naszych zawodników MEDALAMI i PUCHAREM DLA AKADEMII. Najlepszym naszym zawodnikiem został KRZYSZTOF ŚWIDROŃ, zdobywca 2 bramek.  Gratulacje dla całego zespołu oraz dziękujemy za SUPER EMOCJE I ZDOBYTE PIŁKARSKIE DOŚWIADCZENIA ! „CHCESZ TO GRASZ”!

Lista uczestników, wyniki itp. znajdziemy w relacji zdjęciowej.

Dziękujemy również organizatorom, KS POTĘGOWO za kolejne zaproszenie i WSPANIALE zorganizowany turniej. Do zobaczenia.