Akademia

Chcesz to Grasz !!!


ZAPRASZAM DO NOWO OTWARTEJ AKADEMII PIŁKARSKIEJ!

 

Szkółka piłkarska dla najmłodszych grup wiekowych o nazwie Pomorska Akademia Piłkarska „GRASZ” jest szkółką dla najmłodszych adeptów piłki nożnej (dziewczynek i chłopców) w wieku od 5 do 14 lat. Celem szkółki jest, stworzenie stabilnego, rzetelnego oraz innowacyjnego węzła piłkarskiego, zapewniającego profesjonalny tryb szkoleniowy, ogólnorozwojowy z naciskiem na piłkę nożną.


 

Mottem przewodnim szkółki jest zdanie „Chcesz to Grasz!”, co podkreśla ogólnodostępny charakter treningów, bez przeprowadzania preselekcji pod kątem posiadanych umiejętności. Jest to cecha wyróżniająca tą działalność od innych tego samego rodzaju, uzależniających przyjęcie do klubu sportowego bądź sekcji od posiadanych przez dziecko predyspozycji i zdolności. W mojej szkółce wszystkie dzieci mają równe szanse i tylko od ich zaangażowania i chęci będzie zależało uczestniczenie w zajęciach.

 

Istotną nowością w tego rodzaju usługach będzie promowanie niezależności klubowej każdego z uczestników zajęć. Oznacza to, że w ramach mojej działalności dzieci nie będą przypisane do konkretnych klubów piłkarskich i nie będą brały udziału w rozgrywkach ligowych, a jedynie będą organizowane turnieje wewnętrzne pomiędzy oddziałami. Ma to służyć unikaniu wywierania presji i stresu związanego z osiągnięciem jak najlepszego wyniku, jak również stworzeniu możliwości wyboru klubu w dowolnym czasie.


 

Zaletą szkółki jest także prowadzenie zajęć w niewielkich grupach (maksymalnie do 12 osób), co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego dziecka i zwracaniu uwagi na poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz zachowanie na treningach.


PROMOCJA!!!


PIERWSZE ZAJĘCIA BEZPŁATNE - PRZYJDŹ I SIĘ PRZEKONAJ!